2015     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Air Optix Night & Day Aqua (3 šošovky)

Mesačné kontaktné šošovky od výrobcu Alcon - Alcon Air Optix

Na sklade > 200 ks
Výhodnejšie balenia: Air Optix Night & Day Aqua (6 šošoviek) 36,99 € (Ušetríte 3,97 €)

Nákupom získate 51 bonusových bodov

20,48 €

Produkt sa predáva tiež v týchto obaloch:

Zvoľte parametre Nápoveda

13.80

Odošleme 18. 1.

+ vybrať parametre aj pre druhé oko

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

2015 výdajných miest

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest..

Doprava zdarma nad 60 €

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,8 €, alebo dopravu už od 1,95 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

Hodnotenia Air Optix Night & Day Aqua: 92 %na základe 13 recenzií

tieto šošovky mi absolútne vyhovujú aj na spanie
Tieto šošovky mi sadli úplne najlepšie zo všetkých - nikdy som nemala žiadne problémy ani po hodinách a hodinách nosenia (ale nespávam v nich). Istú dobu som mala začervenané oči po nosení šošoviek, ale s týmito sa mi to už nestáva.

zobrazujeme iba hodnotenie s komentárom

Podrobnosti o Air Optix Night & Day Aqua (3 šošovky)

Air Optix Night & Day Aqua sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky od spoločnosti Alcon určené na denné nosenie s mesačnou výmenou. Vďaka zvlhčujúcemu systému sú šošovky Air Optix Night & Day Aqua pohodlné bezprostredne po aplikácii aj na konci periódy nosenia. Ďalšími výhodami sú jemné zafarbenie šošovky a indikátor rub/líc pre ľahšiu manipuláciu so šošovkou. Šošovky Air Optix Night & Day Aqua patria k najkvalitnejším kontaktným šošovkám na trhu.

Výnimočnosť kontaktných šošoviek Air Optix Night & Day Aqua spočíva tiež vo vysokej priepustnosti pre kyslík, ktorá umožňuje jeho dostatočný prísun rohovke i keď je oko zakryté viečkom (počas spánku). Vysoká priepustnosť kyslíka, ktorá je až šesťnásobne vyššia v porovnaní s hydrogélovými šošovkami, dovoľuje aj režim kontinuálneho používania, kedy je šošovka ponechaná v oku nepretržite po dobu 30 dní a 29 nocí. Predĺžený spôsob nosenia šošoviek Air Optix Night & Day Aqua by však mal odporučiť kontaktológ.

Kontaktné šošovky Air Optix Night & Day Aqua sú obohatené o zvlhčujúci Aqua Moisture systém, ktorý šošovke komplexne zvyšuje zmáčavosť a dáva jej tým ďalšie skvelé vlastnosti: šošovka nie je dehydrovaná, preto je celý deň maximálne vláčna a pohodlná, na povrchu šošovky sa tvorí hodvábna vrstva umožňujúca hladký pohyb viečka s minimálnym trením a ultrajemný povrch dokonale odoláva usadeninám.

Kontaktné šošovky Air Optix Aqua ponúkame aj v ďalších variantoch. Farebné šošovky Air Optix Colors alebo inovatívne šošovky Air Optix Plus Hydraglyde so zvlhčujúcim komplexom HydraGlyde Moisture Matrix a technológiou SmartShield proti usadzovaniu nečistôt.

Najčastejšie sa predáva s roztokom SOLOCARE AQUA 360 ml s puzdrom.

Parametre

Bifokálna:  Nie
Šošoviek v krabičke:  3
Indikátor rub-líc:  Áno
Materiál Lotrafilcon A
So šošovkami sa môže spať:  Áno
Obsah vody:  24 %
Priepustnosť pre kyslík:  135-175 Dk/t
Silikón-hydrogélové:  Áno
Tórické:  Nie
UV filter Nie
Zafarbenie pre manipuláciu Áno
Priemer:  13.8
Rozsah dioptrií:  od -10.00 do +6.00
Zakrivenie:  8.4, 8.6
Hmotnosť: 32 g
Výrobca:
Kategória: Mesačné
Kontinuálne
Silikón-hydrogélové
Kontaktné šošovky
Sférické šošovky

Otázky (12x)

Komentáre k Air Optix Night & Day Aqua (3 šošovky) Pridať otázku

 • katarína
  pred 5 mesiacmi

  Dobrý deň, mám taký problém - očná lekárka mi odporučila šošovky Air Optix EX, so zakrivením 8,4. pred tým som mala 8,6. Možno to bolo omylom...ale mám dosť podráždené oči... a vadia mi šošovky v oku...teda keď som vonku tak ani nie...ale v kancelári. A ráno mám oči dosť červené a ĽO viac. A ešte jedna vec, keď som odlepila nálepku na obale šošovky tak tam bolo že sú to šošovky Air Optix Night & Day Aqua, ako to mám chápať?

  Odpovedať
  • Andrea Glitta
   pred 5 mesiacmi

   Dobrý deň,

   ďakujem za Vašu správu. Očný lekár alebo kontaktológ by Vám mal odporučiť konkrétnu značku kotaktných šošoviek na základe vyšetrenia a poskytnúť prípadne skúšobný pár šošoviek. Kontaktné šošovky Air Optix Night & Day Aqua je možné objednať so zakrivením 8.40 aj 8.60, pre zistenie príčiny spôsobených komplikácií Vám odporúčam obrátiť sa na svojho očného lekára. Ďakujem za pochopenie. Andrea

   Odpovedať
 • Michaela Hrankayová
  pred 6 mesiacmi

  Dobrý deň..Ako často je potrebné meniť si šošovky?Musím ich hneď po mesiaci vyhodiť a dať ďalšie?Ďakujem

  Odpovedať
  • Andrea Glitta
   pred 6 mesiacmi

   Dobrý deň,

   ďakujem za Vašu otázku. Kontaktné šošovky Air Optix Night & Day Aqua (3 šošovky) sú určené na mesačnú výmenu. Znamená to, že od otvorenia blistru s jednou šošovkou túto môžete používať pri správnej starostlivosti práve jeden mesiac, potom je nutné nahradiť ju novou šošovkou. Celé balenie šošoviek je potrebné využiť pred skončením expiračnej doby balenia. Prajem Vám pekný deň. Andrea

   Odpovedať
 • Zuzana Gerbová
  pred 2 rokmi

  Dobrý deň, prečo nemáte na výber viac šošoviek s priemerom 13,8 ? Nenašla som nič iné iba šošovky Air Optix Night & Day Aqua......

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová
   pred 2 rokmi

   Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. V ponuke máme s priemerom 13,8 iba jedny šošovky preto, že iné šošovky, ktoré máme v ponuke sa s takýmto priemerom nevyrábajú. Ďakujeme za pochopenie!

   Odpovedať
 • maria janikova
  pred 5 rokmi

  Dobrý deň. Zaujímalo by ma či pri noseni kontinualnych sosoviek môžem tieto šošovky z oka v pripade potreby vybrať a potom ich znova nasadiť alebo už po vybrati napr. na noc sa znehodnocuju? Dakujem

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová
   pred 5 rokmi

   Dobrý deň Mária,

   kontinuálne šošovky môžete z oka podľa potreby vyberať. Neznehodnocujú sa. Je však potrebné šošovky vyčistiť a uložiť do roztoku.

   Odpovedať
 • Viktoria
  pred 5 rokmi

  Dobrý den,chcela by som si objednat sosovky ciba vision night and day aqua ale maju priemer 13,8 a ja nosim 14.2 a zakrivenie 8,6 bude to mojmu oku vadit?

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová
   pred 5 rokmi

   Dobrý deň Viktoria,

   mohli by Vám byť tieto šošovky malé. Bez predchádzajúcej konzultácie a preaplikácie u kontaktológa neodporúčame kupovať kontaktné šošovky. Vyberať šošovky iba na základe číselných parametrov nie je správny postup. Treba brať do úvahy všetky vlastnosti šošovky (napr. aj materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené). Je dôležité zistiť, ako daná šošovka sedí na oku. To či kontaktná šošovka správne sedí na oku, zistí kontaktológ pri vyšetrení, kde skúma, ako šošovka priľne k oku.

   Odpovedať
 • Katka
  pred 5 rokmi

  Dobrý den, chcem sa opytať, že pri objednavke sosoviek cez internet som si všimla že bolo ine číslo priemeru, ako to? Dioptrie mam -3,75, zakrivenie 8,6. a priemer 14,2 a pri objednavke je priemer 13,8. vadi to?

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová
   pred 5 rokmi

   Dobrý deň Katka,

   je možné, že ste si objednali nesprávne šošovky? Klasické šošovky Air Optix Aqua sa totiž vyrábajú s priemerom 14,2.

   Odpovedať
 • Jan Matl, Optika Lutea
  pred 6 rokmi

  Dobrý deň pán Žiak,
  príčin môže byť viacero, bohužiaľ, takto na diaľku a bez vyšetrenia Vám nemôžem poskytnúť riešenie. Šošovky nepoužívajte, navštívte Vašu očnú lekárku a problém s ňou vyriešte.

  Odpovedať
 • Peter Žiak
  pred 6 rokmi

  CHcel by som sa opytat na problem dostali sme na skusku ocne sosovky no po dvoch tyzdnoch nam ocna doktorka po nasej konzultacii ci nam vyhovuju materialovo ocne sosovky objednala sosovky na noc aj den ktore sme chceli mi kvoli sportu chlapca, no nastal problem ze ho tito sosovky rezu. Môze byt v tomtom problem?

  Odpovedať
 • Eliška Hauserová, VašeŠošovky.sk
  pred 7 rokmi

  Dobrý deň Lili-Vivien,
  oboje šošovky patria medzi kvalitné šošovky. Podľa môjho názoru sú šošovky Biofinity kvalitnejšie. To však neznamená, že pre Vás budú vhodnejšie. Vhodné šošovky Vám môže odporučiť iba kontaktológ na základe vyšetrenia.

  Odpovedať
 • Lili-Vivien
  pred 7 rokmi

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ktoré šošovky s mesačnou výmenou sú kvalitnejčie Air Optix Night&Day Aqua alebo šošovky Biofinity. Alebo podľa Vás, aké sú najkvalitnejšie šošovky.
  Ďakujem

  Odpovedať
 • Eliška Hauserová, VašeŠošovky.sk
  pred 7 rokmi

  Dobrý deň pani Kedzuchová,
  pri každej zmene šošoviek odporúčame navštíviť kontaktológa alebo očného lekára a nové šošovky spolu s ním vyskúšať, vyhnete sa tak prípadným problémom. Kontaktológ by Vám mal taktiež poradiť ako dlho môžete šošovky používať.

  Odpovedať
 • Alena Kedzuchová
  pred 7 rokmi

  dobry, chcela by som sa opýtať, nosila som acuve oasys šošovky ale pri výbere z oka mi stále oko scervenelo bolo podráždené ak si objednám šošovky air optix night and day musím ich najprv vyskúšať alebo rovno si ich môžem v oku nechat trebárs 2-týždne den aj noc...alebo to musím nejako vyskúšať?? dakujem

  Odpovedať

Ďalšie 4 komentáre

Pridať otázku alebo komentár k Air Optix Night & Day Aqua (3 šošovky)

Údaje označené * sú povinné.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 8882 recenzií).

Kvalita tovaru
Dobré ceny
Výhodné balenia
Prehľadnosť stránky
Slabiny: nedoručujú na adresu, ale len ny výdajné miesto
spokojná

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta
usmievavých šošoviek!

ShopRoku

VISA

VISA Electron

Mastercard

Maestro

PayPal

ISIC

Sphere card

Overené zákazníkmi Heuréka

Ray Ban Reseller

Meller

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.